باهم در ارتباط باشیم

باهم در ارتباط باشیم

آشنایی با مجموعه بزرگ مهر معلم

برای مشاوره رایگان و تعیین تعداد جلسات مورد نیاز و پیدا کردن معلمی که بهترین نتیجه را برای شما داشته باشد فقط کافیست با ما تماس بگیرید و بهترین مشاوره را دریافت کنید.

مرحله 1
مرحله 1
مشاوره رایگان

پس از تماس با ما از امتیاز مشاوره رایگان برخوردار شده و با بررسی اهداف و تعیین سطح تعداد جلسات و دبیر مناسب تعیین و قرارداد با رضایت و تایید از جانب شما منعقد می‌شود. مشاورین مجموعه خدمات را به صورت تلفنی و حضوری ارائه داده تا بهترین شرایط ممکن برای برگزاری کلاس‌ها فراهم شود.

مرحله 2
مرحله 2
ارسال قرارداد برای شما و پرداخت

پس از مشاوره و توافق بر تعداد جلسات، هدف و سطح شما قرارداد را با مهر رسمی آموزشگاه مهر معلم ارائه داده و پس از تایید مجدد شرایط قرارداد توسط شما و پرداخت قیمت توافق شده کلاس‌ها بلافاصله از روز و زمان تعیین شده آغاز خواهد شد.

مرحله 3
مرحله 3
خدمات پس از عقد قرارداد

در صورت عدم ارتباط با دبیر تعیین شده توسط آموزشگاه جلسه اول برای شما رایگان بوده و دبیر دیگری تعیین می‌شود. همچنین مشاورین آموزشگاه مهر معلم با شما در ارتباط بوده و میزان پیشرفت و رضایت شما را تا پایان قرارداد به طور مدوام بررسی می‌کنند.

تصویر

چرا کار ما بسیار منحصر به فرد است؟

چگونه فرآیند کاری ما به راحتی نیاز شما را رفع میکند

  • فرآیند استخدام کاربر پسند

    تمام دبیران ما دبیرهایی حرفه‌ای و با تجربه در روند تدریس خصوصی و یا برگزاری کلاس‌های گروهی و نیمه گروهی، مسلط به مطالب و همچنین توانایی در کنترل کلاس هستند. تمام تلاش مجموعه بر استخدام افرادی حرفه‌ای و کارآمد است.

  • سهولت در فرآیند ثبت‌نام

    مجموعه مهر معلم تمام تلاش خود را می‌کند تا بهترین و ساده‌ترین روش‌ها را برای استفاده از خدمات خود ارائه دهد و توانایی رفع نیاز تمام اقشار جامعه را داشته باشد تا همه امکان بهره‌بری از کلاس‌های خصوصی را داشته باشند.

  • درگاه پرداخت امن

    برای سهولت در روند پرداخت جلسات تدریس خصوصی خود؛ علاوه بر امکان پرداخت با اَپ‌های پرداخت به شماره کارت آموزشگاه مهر معلم، می‌توانید از طریق درگاه امن پرداخت سایت نیز به پرداخت مبلغ تعیین شده بپردازید.

تضمین فرآیند کیفیت

تضمین فرآیند کیفیت

همین امروز به جمع ما بپیوندید

آموزشگاه مهر معلم تا هر زمانی که نیاز داشته باشید در کنار شما خواهد بود و انقدر به دبیران خود اعتماد دارد که تضمین کیفیت کار آن‌ها را کرده و به شما اطمینان می‌دهد پس از اتمام جلسات تدریس خصوصی خود به نتیجه دلخواه خواهید رسید.